Men Active

Додаток во исхрана
Men Active

  • Помага во одржување на исполнет интимен живот
  • Со Мака, Женшен, Готу Кола и кофеин
  • Цинкот, селенот и витаминот Е ја поддржуваат плодноста и репродуктивната функција
без глутен
без глутен
без лактоза
без лактоза

Ја поддржува сексуалната активност на мажите

Постојаната побарувачка за перформанси во нашето современо општество може да стане вистинска трка за успех во професионалниот, но и во приватниот живот.
Композиција
Состојки
по капсула
Екстракт од корен од мака
250 mg
Екстракт од Готу кола
25 mg
Екстракт од корен од женшен
25 mg
Кофеин
25 mg
Витамин Е
5 mg
Цинк
7,5 mg
Селен
25 µg
Препорака за конзумирањеv

Земете 1 капсула дневно со оброк и доволно течност. Не џвакајте.

Забелешка

aНе ја надминувајте препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна исхрана.
Производот треба да се чува подалеку од дофат на деца.
Не чувајте на температура над 25 °C.

Состојки

Сув екстракт од корени од мака, масло од соја растворувач, желатин (говедско), хидратантен глицерол, емулгатор лецитин, пчелин восок против стврднување, екстракт од билка Centella asiatica, сув екстракт од корени од женшен Panax, кофеин, цинк оксид, витамин Е, натриум селенит, бои Железен оксид и титаниум диоксид

ГТИН: 4009932605556
Производи кои се совпаѓаат